קצביה בתל אביב – הזמנת בשר טרי אונליין

קצביה בתל אביב – הזמנת בשר טרי אונליין

משבר הקורונה הפך סדרי עולם ומציג מציאות חדשה במסגרתה אנו סגורים בבתים ונאלצים להמעיט ביציאות החוצה. אין ספק כי יציאה על מנת לרכוש מזון, מותרת וחיונית אך רבים מאיתנו חוששים לעשות כן ולא בכדי. במאמר הבא נדבר מעט על משלוחי בשר טרי, כיצד לעשות זאת והאם נכון לעשות זאת, כמו כן נפרט אלו סוגי בשר ניתן להזמין אונליין בגוש דן. אז אם גם אתם קרניבורים או שפשוט בא לכם לנסות ולגרום לשגרה החדשה להרגיש נורמלית ככל האפשר, השורות הבאות עשויות לגרות לכם את בלוטות הטעם ואולי אף להתוות תכנית פעולה לווידוא כי חג העצמאות 2020 אכן יביא איתו את אותם טעמים וריחות שאנחנו כל כך אוהבים, חרף משבר הקורונה.

כאשר האימהות והדודות סגורות בבית, את ההוראות לקצביה מעדכנים אונליין

ישנם זיכרונות שנצורים במוחם של רבים מאיתנו; אותה תמונה של סבתא חייכנית בשמלה פרחונית שנכנסת לקצביה או לאטליז ומבקשת מהקצב שינקה לה את העופות, שיוודא כי נתחי-האנטריקוט שיסיימו בצלחתם של אורחיה לחג יהיו משוישים דיים, ושלא ישכח גם לשים לה 2 קילו כנפיים שניקה שעתיים קודם לכן בעמל רב; באם התסריט הזה מוכר גם לכם, סביר שחוויית קניית-הבשר שלכם דומה לזו של רבים – חוויה אשר עתידה כרוך לבטח במעבר שינויים קלים נוכח התקופה.

ניתן לומר בביטחון רב כי בימים אלו – בהם תופעת הגלובליזציה נבחנת על דקויות-יכולות התפוקה שלה, הזמנה אונליין של בשר טרי מקצביה הופכת הלכה למעשה.

האחים אהרון – קצביה בתל אביב, דואגים מידי יום לאספקה של בשר טרי ואף מתגאים במגוון הרחב של סוגי הבשרים והנתחים הזמינים בקצביה, אשר בפעולה פשוטה של הזמנה אונליין ושיחת אישור מוצאים את דרכם היישר אליכם במשלוח מהיר. כל הזמנה מקבלת את מלוא-תשומת הלב של צוות הקצבים שלנו והנחיות הטיפול בבשר מתבצעות עד האחרונה שבהן.

סוגי בשר אותם ניתן להזמין

  • מוצרי על האש – כנפיים, שיפודים שונים כגון שיפודי שקדים וחלוויאת, שומן כבש טחון, פיקנייה, סינטה, פילה, שיפודי טלה, כבד אווז, שייטל, שווארמה, פרגיות, המבורגר מוכן, אנטריקוט, לבבות, קבב מוכן, נקניקיות, נתחי קצבים שונים, סטייקים שונים, צלעות טלה, אשכי הודו, שניצלים כולל שניצל פרגיות, כבדים ועוד.
  • נתחי פנים – בשר ראש, גידים, אשכי עגל, זנב, עצמות מוח, ריאות, לשונות, כבד, קורקובן, מעורב ירושלמי מוכן, טחול ועוד.
  • חלקים אחוריים – קרפצ'יו פילה, אווזית, צ'אך, וייסבראטן, פילה עגלה אמיתי ועוד.
  • מוצרים טחונים – חזה עוף מעורב חזה הודו, בשר בקר מעורב בשר טלה, בשר בקר מעורב שומן כבש, בשר עגלה מעורב בשר טלה, בשר עגלה מעורב שומן כבש, טחון צלעות בקר מעורב כתף בקר, אנטריקוט בקר מעורב צלעות בקר, צלעות עגלה מעורב כתף עגלה, בשר בקר מעורב שווארמה הודו נקבה, בשר בקר מעורב שוק הודו מפורק, בשר עגלה מעורב חזה עוף, חזה עוף מעורב פרגית עוף, בשר בקר מעורב חזה עוף, בשר בקר מעורב פרגית עוף ועוד.

חשוב לעדכן כי סוגי הבשרים לעיל מייצגים חלק נכבד ממרכולתנו, אך בקצביה קיים מבחר של מוצרים נוספים.

כיצד לדעת מהיכן להזמין בשר?

אחת השאלות השכיחות ביותר בהן נתקל הציבור היא "כיצד אדע שהזמנתי בשר ממקום אמין ונקי אשר עומד בכלל הקריטריונים הבריאותיים?" ובכן, לשאלה זו תשובות לא מעטות; משמע, עצם שאילת השאלה הינו נכון וחשוב והתובנות השונות כמו גם הסקת המסקנות משתנות מאדם לאדם. יחד עם זאת, חשוב לסכום את מסקנותינו ולהבין שאם הן מתבססות על עובדות , הרי שהתשובה מונחת לנגד עינינו. אז לאחר שהבנו כי הקצביה ממנה אנו עתידים להזמין בשר טרי – אכן עומדת בקריטריוני-הבריאות והכשרות, חשוב שנוסיף עובדה נוספת למשוואה שלנו: הרתחה, בישול או צלייה על מנגל משמשים מגן נוסף מפני חיידקים – היות וכל אחת מן הפעולות הללו – ביחד או לחוד מנטרלת את יכולת קיומם של אותם חיידקים. בנוסף, קצביה איכותית תוכל אף לייעץ לכם כיצד נכון לבשל, לצלות או לאפות את הבשר כך שבכל מצב – בין אם בשלהי בידוד זוגי מורט-עצבים ובין אם בימים בהם חופש התנועה פחות מוגבל ואנחנו מארחים- לבטח נקצור את המחמאות האותנטיות ביותר , כאלה שישאירו חיוך שנמרח על הפנים משך דקות ספורות.

 

 

 

עצמאות 2020: כשהמנגל מתחיל לקרוץ לנו עם כל יציאה לחצר, היכן זמינים לי משלוחי בשר טרי?

דאגה שחגה בראשיהם של ישראלים רבים לאחרונה היא כיצד יבצעו את קניות-הבשר ליום העצמאות 2020 וכיצד למעשה ייראה השנה אותו חג יקר, שפשוט לא ניתן לדמיין ללא כמויות נכבדות של בשר בצלחת. אז לאור הצורך בשינוי הרגלים וחישוב מסלול מחדש, חשוב לציין כי משלוחי הבשר הטרי של האחים אהרון – קצביה בתל אביב , מגיעים זריז זריז וזמינים עבור הערים:

-תל אביב

-רמת-גן

-גבעתיים

-ראשון לציון

-חולון ובת-ים

-הרצליה

עם כניסתה של הזמנה ולאחר טיפול ע"י אחד מקצבינו הממוגן עפ"י הוראות משרד הבריאות, היא נארזת בקפידה ובאופן מסור ונשלחת לבית הלקוח.

 

 

מה עדיף: מנגל או מחבת פסים?

כאשר מדובר בבשר למנגל, שאלות כמו מה עדיף ואיך כדאי להכין את הבשר, תמיד תעלנה. במיוחד בימים בהם אנו מבשלים רק בחוג המשפחה המצומצמת , נעים לגלות שממש מעבר לפינה – אי שם בשוק התקווה , קיימת קצביה עם עובדים מסורים שישמחו לחלוק איתכם כמה מהיתרונות והחסרונות של כל אחת מדרכי צליית-הבשר.

מחבת פסים – משמשת לצלייה של לא מעט סוגי בשר לרבות חלקים טחונים ובשר למנגל.
השימוש במחבת פסים לא ידרוש מאיתנו מרחב עבודה גדול מידי, והליך ניקוי המחבת הינו פשוט וקצר יחסית. מאידך, מדובר במחבת אחת עליה לא ניתן יהיה להכין כמות גדולה, כי אם מנות אישיות, וברור כשמש שהסממנים העיקריים אשר יבלטו בהיעדרם יהיו הגחלים, העשן המיתמר מעל המנגל כמו גם עקצוצי-הטעם המעושן והנהדר של בשר משובח ומובחר שכרגע ירד מהמנגל.

מנגל – אין ספק כי מלאכת הכנת המנגל לצליית הבשר לוקחת זמן מה, וכן – לעיתים אף נקבל כמה צעקות מבן או בת הזוג על הבלגן שיצרנו תוך כדי תנועה, אך מהרגע בו פוגש בצל בפסי-רשת של מנגל ובו גחלים בוערות מתחולל קסם בחלל הפה, כזה שהופך את השלבים הבאים לכאלו ששווים את הטרחה הכל-כך חגיגית.

אז נכון שתקופה זו עוד תזכה בסופרלטיבים לרוב ותיכנס לספרי ההיסטוריה, קרי, אין ספק שבמהלך ימים אלו אנו מסגלים לעצמנו מנהגים ודרכי התנהלות חדשים, אך החשוב שבדברים היה ותמיד יישאר לדעת ליהנות מהחוויה המשפחתית ולהישאר בריאים. לדאוג לתזונה מאוזנת ותמיד למצוא סיבה טובה לשמוח.
אנו גאים לשרת את אזרחי ישראל בזמנים מיוחדים אלו, בחגים ובמועדי-ישראל כבשאר ימות השנה , ועומדים לרשות תושבי גוש דן במשלוחי בשר טרי עד פתח הבית.

שניכנס יחד לקצביה אונליין ונמלא את עגלת-קניות?