אסאדו בקר – קלאסיקה בנוסח ארגנטינאי

אסאדו בקר – קלאסיקה בנוסח ארגנטינאי

כל מי שבאמת אוהב בשר לא יכול שלא להזכיר מידי פעם את האסאדו שכולנו מכירים מארגנטינה המופלאה. לא כולם יודעים זאת, אך אסאדו הוא למעשה גריל גדול במיוחד וזו הדרך המקומית שבה צולים נתחי בשר מסוגים שונים. המקורות של האסאדו בארגנטינה נבעו גם מהחיות שחיו במקום וגם מהעובדה שהבוקרים נאלצו לבלות זמן ממושך בחוץ. כיום, כאשר מדברים על משלוחי בשר באזורים שונים בארץ, תמיד עולה האפשרות של הזמנת בשר אסאדו נפלא כך שברור מדוע גם אתם חושבים על האפשרות הזאת. זה לא משנה אם אתם מחפשים היום את המקום שממנו תוכלו להזמין משלוח של אוכל מושלם או שאתם מחפשים שירותי קייטרינג לאירועים. בכל מקרה אסאדו ארגנטינאי שגם מוכן על ידי ארגנטינאים שחיים בישראל זו הבחירה הטובה ביותר ושווה לכם לבדוק אותה לעומק.

משלוחי בשר מאיכות ללא פשרות

אם אתם אוהבים בשר ומידי פעם אתם רוצים הזמנת משלוחי בשר שכוללת אסאדו שצלוי בצורה מושלמת, כדאי יהיה לבדוק היטב לאיפה אתם פונים. ראשית, איזה סוג של נתחים אתם אוהבים יותר? האם אתם רוצים צלעות? או שאולי נתחים צנועים יותר יכולים לעשות עבורכם את העבודה? כמו כן, האם במקום שממנו אתם מזמינים באמת צולים את הבשר על פי כל חוקי האסאדו הידועים? האם זו צלייה שנעשית על גריל פחמים או שזו גרסה שמכינים בתנור? זה לא במקרה שארגנטינה ידועה כל כך בכל מה שקשור לא רק לכדורגל אלא גם לבשר כך שעדיף להזמין אוכל ממקום שהעובדים בו באמת עלו משם. זה לא משנה אם הייתם בטיול הגדול של אחרי הצבא גם בארגנטינה או לא, כי בכל מקרה כשהאסאדו טוב כולנו מרגישים זאת כבר בטעימה הראשונה. אין סיבה להתפשר על משהו שרק מנסה להזכיר את הטעם המקורי שכן בימינו יש הרבה מאוד מקומות בישראל שבהם הטעם לא נופל מטעמו של האסאדו בארגנטינה הרחוקה.

אדיבות בשירות ומחירים נוחים

רוב האנשים שמזמינים משלוחי בשר, בין אם מדובר על בשר מוכן ובין אם מדובר על בשר מהקצב, רוצים לדעת שהם יקבלו שירות אדיב וכי המחירים יהיו נוחים ובצדק. לכן בהחלט אפשר להבין אתכם אם זו סוגיה שמטרידה גם אתכם, כי מה פתאום שתזמינו שירות ממישהו שאתם לא לגמרי בטוחים שיתייחס אליכם יפה? בדרך כלל להזמין משלוחי אוכל שכוללים בשרים זו לא הבחירה הכי זולה שתוכלו לעשות ולכן מגיע לכם שירות מעל ומעבר. בנוסף לאדיבות של נותני השירות בהחלט כדאי להשוות מחירים ולראות שאתם לא עומדים לשלם סכום מופקע. זה שאתם רוצים בשר טרי, טעים וכזה שעשוי על ידי המומחים בתחום זה לא תמיד מצדיק את המחירים שגובים מאיתנו במקומות שונים ויש לשים לב לנקודה הזאת. 
בבחירת קצביה בתל אביב, אנחנו בוחרים – האחים אהרון.